<
>

ВИБІР КЛАСУ АВТОМОБІЛЯ ТАКСІ

Таксі-Стандарт
30 грн до 1 км

Для тих кому потрібна
звичайна машина.
Дешеве таксі.

Таксі-Універсал
+15 грн до тарифу

Для перевезення вантажів
і багажу.

Таксі-Мікроавтобус
80 грн до 5 км

Для великих компаній і
корпоративних
замовників.

VIP-таксі
від 100 грн

Для урочистостих
подій

Шашки-такси

Зателефонуйте нам прямо зараз!

Викликати таксі по телефону

Ми Вам передзвонимо, і наші оператори
із задоволенням допоможуть зробити
Вашу поїздку максимально
комфортною.

Девушка shahmatki
Завантажити додаток

або

ЗАМОВТЕ ТАКСІ ОНЛАЙН

Для якнайшвидшого пошуку автомобіля в години пік, складні погодні і дорожні умови рекомендуємо Вам підвищити базовий тариф. Для цього введіть бажану суму в поле '' Додати до вартості ''

Таксі 413

Таксі 413 - це сучасна служба таксі, яка знає потреби жителів мегаполісу. У великому місті багатозадачність займає більшу частину життя і впевнено веде до перевтоми. Дозвольте подбати про Ваш переміщенні по місту? З нашою службою таксі Вам не потрібно шукати дешеве таксі, таксі Domino поєднує в собі відмінний сервіс та доступну ціну.

Вам потрібно швидко і гарантовано замовити таксі в Бориспіль, аеропорт Київ, ЖД вокзал або просто максимально швидко і комфортно потрапити з точки А в точку Б? Це елементарна задача для нашої служби. У нас завжди можна зробити як терміновий, так і попереднє замовлення таксі, викликати недороге Таксі - Стандарт, Таксі-універсал, Таксі-Мікроавтобус або VIP-Таксі.

Складно запам'ятати номер таксі, а адресну книжку не хочеться переповнювати номерами таксі, які постійно хтось рекомендує? Замовлення таксі онлайн Київ-це оптимальне рішення для тих, хто цінує свій час і гроші. Ніяких зайвих розмов по телефону, дискомфорту через поганий мобільного зв'язку або стороннього шуму поруч – ви замовляєте таксі онлайн з телефону. У Вас під рукою комп'ютер або ноутбук? Замовити таксі по Інтернет також можливо завдяки функціональному сайту таксі Доміно. Коли зручно замовити таксі Київ, Ви економите не тільки свій час і гроші, Ваш емоційний ресурс не витрачається даремно.

Ви часто їздите у відрядження за кордон або любите подорожувати з сім'єю? Довірте нашій службі таксі бути Вашим відповідальним проводжаючим і зустрічаючим особою. З будь-якого кінця планети Ви можете зробити онлайн-замовлення таксі і бути впевненим, що в потрібному місці і в призначений час водій нашої служби таксі чекатиме Вас. Приємна поїздка, гарний настрій і відмінний сервіс – це те, що гарантує таксі 413 Київ.

Бувають такі моменти в житті, коли кожна секунда на рахунку. Є під руками девайс і Інтернет, але немає можливості заповнити форму онлайн замовлення? Для таких клієнтів у нас є проста, але важлива послуга-викликати таксі по телефону. Ви на нашому сайті натискаєте на цю функцію, а наш оператор зв'язується з Вами в лічені секунди.

Наша мета-бути кращою, незамінною, зручною і клієнтоорієнтованою службою таксі. Ми прагнемо зробити для наших клієнтів замовлення таксі максимально швидким, зручним і комфортним. Компетентні та привітні оператори служби таксі, професійні водії, комфортні машини - це ті головні складові успіху нашої компанії.

Таксі 413 чекає своїх нових клієнтів, які обов'язково стануть постійними, так як наша служба таксі надає бонуси за кожну поїздку!

Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш e-mai
Введіть Ваш відгу